ایران، تهران، بزرگراه جلال آل احمد، پلاک 91، طبقه 4، واحد7

ما که هستیم

ما یک بارفرابر پویا و پیشرو ایرانی هستیم که طیف گسترده ای از خدمات لجستیکی را در بیش از 180 کشور به مشتریان خود ارائه می دهیم.

شرکت حمل و نقل بین المللی باراد هوا دریا

شرکت باراد هوا دریا در سال 1393 فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است.
 این شرکت با بهره گیری از نیروی انسانی کارآزموده، شبکه گسترده نمایندگان در سرتاسر جهان و ارائه طیف گسترده ای از خدمات حمل و نقل اعم از هوایی، دریایی و جاده ای، پنجره واحدی برای پاسخگویی به نیازهای لجستیکی صنایعی است که همواره در حال رشد و توسعه تجارت بین المللی هستند.
ما با تکیه بر دانش فنی، سالها تجربه در صنعت حمل و نقل و قدرت چانه زنی با شرکتهای کشتیرانی، هواپیمایی و جاده ای به شما کمک میکنیم تا بهترین روش حمل، با قیمتی مناسب را برای حمل کالای خود انتخاب نمایید.
ما از ابتدا تا انتها در کنارتان هستیم تا مواد اولیه، تولیدات و کالاهای شما را صحیح و سالم و به موقع در سرتاسر ایران و جهان تحویل دهیم.

نقاط قوت ما

تخصص در لجستیک برای ارائه خدمات سفارشی زنجیره تامین

پنجره واحد برای تمام خدمات

مدیران مصمم و متمرکز برای ارائه خدمات به مشتری

دریافت نرخهای ویژه از خطوط کشتیرانی و هواپیمایی

شبکه جهانی نمایندگان که هر یک در کشور خود سرآمد هستند

ماموریت ما

بیانیه ماموریت ما آسانی و سادگی است. که دایم با ارائه راه حل های بارفرابری و حمل و نقل بین المللی از جمله خدمات کارگزاری حمل هوایی، دریایی و تشریفات گمرکی فراتر از انتظار مشتریان حرکت کنیم.

تیم حرفه ای ما کاملا متعهد به ارائه خدماتی است که بسیار فراتر از انتظارات شماست. ما هر روز تلاش مضاعفی را برای ارائه این سطح و کیفیت از خدمات انجام می دهیم و همیشه در تلاش هستیم تا با بهره گیری از فناوری های روز، کادری دوستانه و آموزش دیده و زیر ساختهای استوار کارآمدترین و مؤثرترین راه حل ها را در این صنعت ارائه دهیم.

حیاتی ترین ماموریت ما ارائه مزیت رقابتی به مشتریان خود با فراهم کردن یک سیستم پشتیبانی لجستیکی قابل اعتماد و شخصی سازی شده است که صد در صد در همه زمان ها به طور مداوم قابل اعتماد باشد.

صداقت،  پایه و اساس شرکت ما و تعهد ما به شما است.

ما با حداکثر انعطاف پذیری به هر نیاز مشتری خود می پردازیم، زیرا روی فرآیندها تمرکز نمی کنیم، بلکه بر نتیجه نهایی یعنی تحویل صحیح کالا تمرکز می کنیم.

چشم انداز

چشم انداز ما این است که خود را به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات لجستیکی با جلب احترام و توسعه مشتریان و کارمندان موفق و راضی با تمرکز بر جایگاه خود “بازمهندسی دستیابی به راه حل فرآیندهای لجستیکی مشتریان و نیازهای حمل و نقل آنها”  معرفی کنیم.

ارزش اصلی ما

مسئولیت پذیری

ما در باراد هوا دریا تلاش می کنیم تا نیازهای هر یک از مشتریان خود را به بهترین شکل برآورده و پیش بینی کنیم و سریع و مطمئن را تحویل دهیم.

تخصص

این شرکت دارای گروهی از متخصصان آموزش دیده برای ارائه خدمات ممتاز، تشویق کار تیمی و مسئولیت پذیری به هر قیمتی است. این موضوع با فرآیندهای پویا و انعطاف پذیر تقویت شده و با فناوری اطلاعات پشتیبانی می شود.

یکپارچگی

ما کاملا مصمم هستیم که به تعهداتی که به مشتریان میدهیم عمل کنیم تا رابطه ای مبتنی بر اعتماد و شفافیت را پرورش دهیم.

اشتیاق

ما در باراد هوادریا شریک استراتژیک مشتریان مان هستیم بنابراین موفقیت آنها در هر پروژه ، موفقیت شرکت ما نیز هست.

اعتماد و همکاری بین فرهنگی

"ما همه با یک کشتی نیامدیم، اما همه در یک قایق هستیم." ما یک تیم چند فرهنگی از نقاط مختلف هستیم که با روحیه خدمت و مسئولیت در قبال مشتریانمان با هم کار می کنیم.